Cvrččí tyčinky - žitné 100g

Červíci

Grig

#zkuscvrčka v nové edici žitných tyčinek GRIG, které jsme ve formě jemného prášku doplnili až o 100 cvrčků na balení! Perfektně se hodí na výlet nebo k televizi a zaručeně překvapí i na každé párty a oslavě. Jak je u nás zvykem, i tyto tyčinky jsou plné bílkovin, vitamínů a minerálních látek.

35,- Kč

Skladem

Celý popis produktu

Křupavé žitné tyčinky, jak je známe, doplněné o cvrčky – o ten extrémně výživný, chutný hmyz. Dejte jim šanci a už nikdy si tyčinky bez cvrčků ve složení nebudete chtít kupovat. Proč taky, když tyhle přináší tolik zdravotních benefitů a navíc chutnají tak dobře? Mějte je doma po ruce jako mňamku k televizi, vezměte je s sebou jako pochoutku na návštěvu anebo třeba jako rychlé doplnění energie na cesty. Díky tomu, že jsme do receptury přidali pořádnou dávku cvrčků, totiž tyčinky získávají mnohem výživové vlastnosti oproti klasickým tyčinkám ze supermarketu – obsahují spoustu bílkovin i různých mikroživin.

- chuťově vynikající, jemně pikantní chipsy
- s vysokým obsahem bílkovin i mikroživin
- s nízkým procentem tuku
- pečlivě vyráběné ručně
- bez éček, konzervantů a GMO

Složení: Pšeničná mouka, žitná mouka (do 10%), cvrččí prášek (Acheta Domesticus) 5%, žito ve sladu (žito, ječmen, voda), řepkový olej, kypřící prášek,(dinatrium-dofosfát), droždí, sůl, voda, kmín.
Země výroby: Česká republika
Hmotnost: 100 g
Alergeny: Obiloviny, obsahuje lepek