Hořká čokoláda 70% a karamel popcorn 250g tubus

Sladkosti

Zigmundo

Čokoládově karamelový popcorn Zigmundo. Výrazná chuť 70% hořké čokolády v kontrastu s jemně slaným karamelem Vás určitě dostane. Skvělá čokoláda Fino de Aroma nanesena na náš karamelový popcorn. Zakousněte se do křupavého popcornu a užijte si spojení oceňované světové čokolády a unikátního karamelového popcornu!

199,- Kč

Skladem

Celý popis produktu

Čokoládově karamelový popcorn Zigmundo. Skvělá čokoláda Fino de Aroma nanesena na náš karamelový popcorn. Na popcorn je nanesen klasický jemně slaný karamel s vůní pravého másla a oříškovou sladkou chutí karamelu.Následně přidáme vrstvu 70% hořké čokolády Fino de Aroma. Fino de Aroma - toto označení uděluje Světová kakaová organizace a používá se pouze při 6% celkové světové produkce kakaa.

Umožňuje vědět o kakaových bobech každý detail a určit jejich původ - kdo a kde kakaové boby pěstuje a zpracovává. Pokud máte chuť na skutečný čokoládový popcorn, hledejte označení Fino de Aroma. Balení v tubusu s ALU folií uvnitř tubusu zajišťuje maximální ochranu popcornu před vlhkostí. Toto balení popcornu je vhodné pro cca 4-6 osob. Tento popcorn můžete nabídnout jako skvělý snack na párty, oslavy a jako netradiční designový a chutný dárek nebo do auta na cestu.