Mandle a karamel popcorn 250g tubus

Sladkosti

Zigmundo

Karamelový popcorn s mandlemi. Nepražené mandle jsou během výroby rozdrceny na prášek a následné ručně "vmasírovány" do karamelu. Oříšková chuť a vůně popcornu Zigmundo, kterou ucítíte po zakousnutí do kůrky karamelu, Vás jistě dostane. Velmi jemnou chuť mandlí ucítíte až na konci a zjemňuje sladkou chuť karamelu, no nepotlačuje ho. Na popcornu a dně tubusu navíc najdete malé kousky oříšků.

199,- Kč

Skladem

Celý popis produktu

Nepražené mandle jsou během výroby rozdrceny na prášek a následné ručně "vmasírovány" do karamelu. Oříšková chuť a vůně popcornu Zigmundo, kterou ucítíte po zakousnutí do kůrky karamelu, Vás jistě dostane. Vyvážený vlastní recept a postup nanášení hmoty karamelu na popcorn zabezpečí uzavření popcornu před vlhkostí - výsledkem je extra křupavý a voňavý popcorn.

Balení v tubusu s ALU folií uvnitř tubusu zajišťuje maximální ochranu popcornu před vlhkostí. Toto balení popcornu je vhodné pro cca 4-6 osob. Tento popcorn můžete nabídnout jako skvělý snack na párty, oslavy a jako netradiční designový a chutný dárek nebo do auta na cestu.