Mléčná čokoláda 50% a karamel popcorn 250g tubus

Sladkosti

Zigmundo

Čokoládově karamelový popcorn Zigmundo. Jeden z našich bestsellerů - popcorn s prestižním oceněním Great Taste Awards 2021. Fino de Aroma 50% mléčná čokoláda ve spojení s jemně slaným karamelem vytvářejí spolu neopakovatelný chuťový zážitek. Zakousněte se do křupavého popcornu a užijte si spojení světově oceňované čokolády a karamelového popcornu!

199,- Kč

Skladem

Celý popis produktu

Čokoládově karamelový popcorn Zigmundo. Skvělá čokoláda Fino de Aroma nanesena na náš karamelový popcorn. Na popcorn je nanesen klasický jemně slaný karamel s vůní pravého másla a oříškovou sladkou chutí karamelu.

Následně přidáme vrstvu 50% mléčné čokolády Fino de Aroma. Fino de Aroma - toto označení uděluje Světová kakaová organizace a používá se pouze při 6% celkové světové produkce kakaa. Umožňuje vědět o kakaových bobech každý detail a určit jejich původ - kdo a kde kakaové boby pěstuje a zpracovává. Pokud máte chuť na skutečný čokoládový popcorn, hledejte označení Fino de Aroma.

Balení v tubusu s ALU folií uvnitř tubusu zajišťuje maximální ochranu popcornu před vlhkostí. Toto balení popcornu je vhodná pro cca 6-8 osob. Tento popcorn můžete nabídnout jako skvělý snack na párty, oslavy a jako netradiční designový a chutný dárek nebo do auta na cestu.