Stručná historie Hruškovny

Na konci roku 2016 oslovil obchodník Michal programátora Honzu a účetní Jitku, jestli by s ním nechtěli dělat poctivou hospodu. A protože měli všichni rádi výborné pivo, které jim v okolí chybělo, rozhodli se do toho pustit. A tím tak nějak pohádka končí... :)

Pravdou je, že se všichni tři, a Michal Hruška zvlášť, pustili do velmi náročného projektu. Ale úplně stejnou pravdou je, že se podařilo za ty 4 roky provozu vybudovat značku, kterou mělo (a snad stále má) mnoho lidí nejen z Kurné Hory velmi rádo.

Jméno Hruškovna bylo zvoleno nejen kvůli Michalovu příjmení, ale hlavně pak podle jeho dědy, který byl uznávaným kuchařem. V nabídce byl vždy perfektně načepovaný Plzeňský Prazdroj, široká škála hruškových destilátů a likérů, zajímavé a poctivé (převážně české) pokrmy či řada chuťovek k pivu a vínu.

Přestože byl výkon absluhy asi občas (hlavně ze začátku) v amatérské rovině, vždy se všichni snažili o maximální spokojenost zákazníků a za výsledkem si pevně stáli. A věříme, že to bylo na výsledku znát.

Prakticky hned od otevření se mohli zájemci hlásit na oblíbené PubQuizy, Martinská husa nebo jiné příležitosti byly samozřejmostí. O to více nás mrzí, že se Hruškovna "musela vzdát" a ukončit svůj provoz. Její značka ale žije dál v dalších projektech. Takže nazdraví a těšíme se zase někdy, někde...

Co je Hruškovna a co pro nás znamená?

Známka poctivé kvality
Brand spjatý s Kutnou Horou
Osobní přístup

Jak to v Hruškovně vypadalo?