Beluga Hunting herbal dessert liquer 0,7l 40%

Likéry

UPB

Jde se na lov. Na lov bylinného pití z dílny sibiřského lihovaru Mariinsk. Beluga Hunting Herbal Dessert Liqueur je ušlechtilý bylinný likér, který je inspirovaný lovem. Podobně jako vodka Beluga se vyrábí ze špičkového sladu a artézské vody. K tomu přibývají ručně sbírané byliny a ovoce, které jsou macerovány v destilátu. Mezi hlavní ingredience patří jalovec, třezalka, dobromysl, máta, anýz, hřebíček, dubová kůra, pupeny borovic a další. Parádní na ledu nebo jako součást koktejlů.

1.065,- Kč

Skladem

Celý popis produktu

Značka spatřila světlo světa v roce 2002, kdy se v destilerii Mariinsk završil dlouhý proces hledání ideální receptury pro absolutně špičkovou ruskou vodku. Vyhrála kombinace sladu a nejčistší artézské vody ze sibiřských pramenů. Tyto ingredience pak prochází dlouhým a náročným výrobním procesem.

Vodka si získala obrovskou oblibu a bylo na čase vydat se i trochu jiným směrem. A tak vznikla edice bylinných a ovocných likérů, které mají stejný základ jako prémiová vodka Beluga. Po dvojité maceraci v destilátu následuje destilace na kotlíkovém zařízení, blendování a nakonec filtrace za studena.

Rázem je na světě Beluga Hunting Herbal Dessert Liqueur, který má jantarovou barvu a nezaměnitelnou bylinnou chuť.