Mlýnek bílý pepř

Koření

La Plantation

Již nemusíte dlouze hledat, kde poměr cena a výkon u mlýnku dosáhne maxima - již jste našli! Mlýnek La Plantation s elegantním akrylovým tělem má velice kvalitní keramický mechanismus CrushGrind z Dánska s nastavitelnou hrubostí mletí. Kámen lze po vyšroubování regulačního šroubu vyjmout a snadno vyčistit.

955,- Kč

Skladem

Celý popis produktu

Mlýnek rovnou s náplní špičkového bílého Kampotského pepře
Mlýnek Vám dorazí již naplněný tím nejkvalitnějším bílým Kampotským pepřem. Nemusíte již tedy nic vymýšlet a vybírat - mlýnek můžete použít rovnou po vybalení! Mlýnky plníme těsně před expedicí z orginálního kilového vakuového balení La Plantation, které používáme např. pro našeho partnera Potten&Pannen - tedy stejná kvalita jako v našem retailovém 50g balení a tedy žádné béčko. Do mlýnku se vejde cca 30g pepře - tato volba se tedy rozhodně vyplatí!

Mlýnek na pepř a sůl
Keramický mechanismus je neutrální ke koření - mlýnek lze tedy použít k mletí pepře ale i soli, průhledné tělo mlýnku dá navíc vyniknout koření a jeden typ mlýnku můžete použít na sůl i pepř - vidíte co je uvnitř!

Mlýnek na koření mnoha druhů
Mlýnek je české výroby, mechanismus CrushGrind je dánský s 25 letou zárukou - o dlouhotrvající radost z mlýnku tedy nemusíte mít obavy. Mlýnek má nastavitelnou hrubost - lze jej tedy přizpůsobit použití, které zrovna potřebujete - jemné mletí např. do polévky nebo hrubé mletí na steaky - ani jedno není problém. Mlýnek si dokonce poradí i s dlouhým pepřem nebo třeba kardamom pro něj také není problém. Dokonce v něm lze umlít i koření, které má charakteristiku bylin - např. lemon grass!

Praktický mlýnek
U tohoto mlýnku zůstává nastavená hrubost beze změny - hrubost mletí se reguluje šroubem na kameni vespod mlýnku, otáčením se tedy nezmění.

Mlýnek pro restaurace
Mlýnek má mlecí kámen vespod a lze jej vyjmout a pohodlně čistit - je tedy vhodný i do provozu restaurace.

Poznámka:
Mlýnek je vhodný na černý, červený nebo bílý pepř a jejich variace (např. zauzený pepř), fermentovaný pepř není určený k mletí v mlýnku ale k přímé konzumaci!