Zvěřinové kuličky s rajčatovou omáčkou 510g

Maso a paštiky

HK delikatesy

Klasika v našem podání v sobě skýtá to nejlepší ořezové maso ze srnčího, dančího a kančího masa. Šťavnaté kuličky, ochucené o česnek, cibuli a koření výtečně vyniknou v nasládlé chuti poctivé rajské omáčky. Doporučujeme podávat s dušenou rýží nebo těstovinami, a nakonec přidat čerstvou bazalku.

249,- Kč

Skladem

Celý popis produktu

3-4 porce

Hotové sterilované jídlo. Vyrobeno v Čechách bez konzervantů a chemie. Zvěřina se značkou baroque maso pochází z českých udržitelných honiteb a je zpracována našimi řezníky.

Složení: 52% zvěřinové kuličky (50% zvěřinový ořez (ořez ze srnčího, dančího, kančího masa ze hřbetu, krkovice, plece, kýty), vepřová plec, strouhanka, pšeničná mouka, cibule, vejce, česnek, jedlá sůl, koření), 48% rajská omáčka (29% rajčatový protlak (pitná voda, rajčata, cukr, zahušťovadlo: modifikovaný škrob, jedlá sůl), cibule, mrkev, celer, petržel, paprika, pšeničná mouka, vepřové sádlo, cukr, jedlá sůl, koření).

Návod na přípravu: Ohřejte obsah naší skleničky na pánvi nebo v povolené sklenici ve vodní lázni či v mikrovlnné troubě bez víčka. Průběžně míchejte a ohřívejte, dokud jídlo nemá konzumní teplotu.