BIO LA NAYA Matcha bílá čokoláda s malinami 80 g

Sladkosti

Moya

Jemná chuť této ručně vyráběné bílé matcha čokolády je umožněna kombinací Moya Matcha Daily prášku, malin a másla z kakaových bobů. Milujeme tuto čokoládu pro její výraznou „matchaness“ chuť. Chuť matcha v čokoládě není ohrožena nadbytečnou sladkostí. Divoké maliny dodávají této čokoládě jemnou ovocnou příchuť.

119,- Kč

Na dotaz

Celý popis produktu

La Naya je premiová továrna na čokoládu, která se nachází 20 km od Vilniusu, hlavního města Litvy. Všechny čokolády vyrobené společností La Naya jsou stoprocentně ekologicky certifikované. “Továrna emocí” – jak ji někteří lidé nazývají – jde o krok dále: v La Naya jde při výrobě o vyjádření emočního prožitku prostřednictvím vynikající čokolády. Po opuštění malé továrny cestují čokoládové tabulky La Naya ve tvaru hory po celém světě, aby potěšily skutečné milovníky čokolády. Jediná čokoláda typu „bean-to-emotion“ ve vesmíru, La Naya, vám umožní uniknout z jeskyně stínů a vstoupit do světa dokonalosti.

Emoční struktura: klid, svěžest, lesní maliny, radost z objevování, osvěžující a teplá čajová vůně. Všechny ingredience v této jedinečné čokoládě matcha jsou certifikovány jako organické a bezlepkové.

Složení:
Suché kakao (nejméně 40%)
Moya Matcha Daily (2,5%)
Kakaové máslo
Cukr
Odstředěné sušené kravské mléko
Lyofilizované maliny (1%)
NON-GMO sójový lecitin