BIO MOYA MATCHA PREMIUM 30g - Tuba

Matcha tea

Moya

Nejkvalitnější prémiový stupeň organické matcha z 1. sklizně z nejmladších a nejjemnějších lístků zeleného čaje. Má bohatou jemnou sladkou chuť a krémovou texturu. Vyznačuje se zářivou nefritovou zelenou barvou.

389,- Kč

Na dotaz

Celý popis produktu

Stupeň japonské Moya Matcha Premium se získává v 1. sklizni z čajovníků, které jsou speciálně zastíněny před přímým slunečním světlem. Výsledkem je vyšší obsah chlorofylu a L-theaninu a bohatší, zelenější nefritová barva. Sklízejí se, suší se a rozemelou se na prášek pouze ty nejjemnější a nejmladší čerstvé lístky zeleného čaje.

Kvalitní čaj BIO Moya Matcha Premium je pečlivě pěstována na malých, rodinných biocertifikovaných polích v japonském Uji, regionu známém pro nejvyšší kvalitu zeleného čaje matcha díky svému jedinečnému mikroklimatu. Každá šarže našeho organického matcha je pečlivě kontrolována na možné chemické zbytky a jeho kvalita je potvrzena přísnými japonskými standardy a ekologickou certifikací. Moya Matcha se pak zpracovává lokálně, hermeticky zabalí a expeduje v malých dávkách, aby se zajistila maximální čerstvost.

ZEMĚ PŮVODU: Uji, prefektura Kyoto, Japonsko
CHUŤ: umami, bohatá jemná sladká chuť
DOPORUČUJEME PRO: ceremoniál matcha, nápoj s teplou / studenou vodou
SLOŽENÍ: 100% organický zelený čaj matcha z prvotřídních listů 1. sklizně