Sardinky v pikant rajč. om. - Pinhais

Rybičky

Rybičkovna

Prémiové ručně zpracované portugalské sardinky v konzervě. Jedinečná chuť. Vynikající čerstvé sardinky jsou uloženy v rajčatové omáčce dle tajné receptury s chilli papričkou, mrkví, okurkou, bobkovým listem, černým pepřem, hřebíčkem a špetkou soli Jejich chuť je prostě okouzlující Vynikající jsou mírně vychlazené k snídani nebo večernímu posezení u vínka nebo piva. Prvotřídní kvalita.Konzerva, která obsahuje MOŘE ZDRAVÍ.

126,- Kč

Na dotaz

Celý popis produktu

Pinhais – toto jméno zná celé Portugalsko. A první, co se lidem ve spojení s ním vybaví, jsou jak jinak než sardinky. Tato společnost patří mezi úplně nejstarší zpracovatele těchto rybiček na světě. Jedinečné postupy při zpracování zaručují tu nejvyšší kvalitu výsledné potraviny. Vše ale nejprve začíná samotným lovem ryb. Malé loďky brzy ráno přivezou čerstvé sardinky, jen aby je pracovníci závodu mohli co nejdříve začít zpracovávat. Sardinky, ale i ostatní ingredience, jako je zelenina, se zpracují začerstva, aby si uchovaly co nejvíce výživných látek. Do konzerv se používá pouze 100% olivový olej. Během ručního zpracování dojde i na tajné postupy a receptury, ačkoliv se používají již dlouhé desítky let.

Složení: sardinka obecná (Sardina pilchardus) 72%, (rajčatová dřeň 20%, olivový olej 2%, hřebíček, černý pepř, bobkový list), okurka, chilli paprička (2%), mrkev, jedlá sůl