Tuňák v olivovém oleji - Ortiz

Rybičky

Rybičkovna

Ochutnejte lahodného pravého tuňáka – Thunnus albarcares nebo Tuňák žlutoploutvý patří jednoznačně mezi nejkvalitnější konzervované tuňáky. ORTIZ garantuje nejenom prvotřídní kvalitu a chuť, ale také skutečnost, že jeho lov je šetrný vůči životnímu prostředí. Výrobek se tak pyšní označením „doplhin friendly“. Prvotřídní kvalita. Konzerva, která obsahuje MOŘE ZDRAVÍ.

150,- Kč

Na dotaz

Celý popis produktu

ORTIZ sídlí a vyrábí ve Španělsku a je spojen zejména s Kantaberským mořem. ORTIZ má tradici a ctí především kvalitu. Používá pouze prvotřídní pravé tuňáky: tuňák křídlatý (Bonito del Norte – Thunnus alalunga) tuňák žlutoploutvý (Atún Claro – Thunnus albacares) Chová se ohleduplně k životnímu prostředí a vysloužil si na své plechovky označení DOPLHIN FRIENDLY.

Složení: Tuňák žlutoploutvý (Atún Claro – Thunnus albacares) (73%), olivový olej (26%), jedlá sůl

Ortiz je certifikován institutem Earth Island Institute, jehož pozorovatelé na lodích kontrolují metodu selektivního rybolovu bez vedlejších úlovků. Používá se metoda košelkových nevodů, které mají únikovou cestu pro delfíny a jiné ohrožené druhy.

ORTIZ o své filozofii říká: „Jsme blízko moři a přístavům – založili jsme kulturu, která je podstatou naší tradiční značky. Naším cílem je vždy usilovat o tu nejlepší kvalitu s maximálním respektem k tradici, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout zdravé přírodní produkty, které odpovídají jejich vkusu a preferencím.“

Když ORTIZ hovoří o tradici, ví o tom své. Jeho historie sahá až do roku 1891, kdy zahájil svou činnost. Proces konzervace a výroby se vyvíjí, ale důraz na tradici a kvalitu zůstává.