Makrela v pikant. oliv. oleji - Pinhais

Rybičky

Rybičkovna

Prémiové ručně zpracovávané portugalské makrely v konzervě. Jedinečná chuť. Pro milovníky pikantní chuti jsou tyto makrely velkou lahůdkou! Vynikající makrely jsou uloženy v olivovém oleji s chilli papričkou, mrkví, okurkou, bobkovým listem, černým pepřem, hřebíčkem a špetkou soli. Nahraďte je tam, kde obvykle používáte kuřecí maso, jako třeba do zeleninového salátu nebo do těstovin, dobré jsou i do sendviče s nakrájeným avokádem a čerstvou zeleninou. Prvotřídní kvalita. Konzerva, která obsahuje MOŘE ZDRAVÍ.

129,- Kč

Na dotaz

Celý popis produktu

Pinhais – toto jméno zná celé Portugalsko. A první, co se lidem ve spojení s ním vybaví, jsou jak jinak než sardinky, ale i výtečné makrely. Tato společnost patří mezi úplně nejstarší zpracovatele těchto rybiček na světě. Jedinečné postupy při zpracování zaručují tu nejvyšší kvalitu výsledné potraviny. Vše ale nejprve začíná samotným lovem ryb. Malé loďky brzy ráno přivezou čerstvé makrely, jen aby je pracovníci závodu mohli co nejdříve začít zpracovávat. Do konzerv se používá pouze 100% olivový olej. Během ručního zpracování dojde i na tajné postupy a receptury, ačkoliv se používají již dlouhé desítky let.

Složení: makrela obecná (scomber scombrus, 72 %), olivový olej (22 %), okurka, chilli paprička (2 %), mrkev, jedlá sůl, hřebíček, černý pepř, bobkový list