BIO Matcha Tea Harmony - akce

Matcha tea

Kyosun

Bio Matcha Tea Harmony je krabička, kterou jsme pro vás naplnili 30 jednotlivými sáčky s matcha. Každý z nich obsahuje 2 g neustále čerstvého čaje, který si díky praktickému balení můžete připravit kdekoli.

289,- Kč

Na dotaz

Celý popis produktu

Matcha má obrovské množství benefitů. Z hlediska nutričních hodnot je přibližně 10x silnější než běžný zelený čaj, a to hlavně proto, že když pijeme matcha, pijeme celý list čajovníku nadrcený na extra jemný prášek. Naše tělo tak využívá všech prospěšných látek obsažených v čajových listech.
Velmi oblíbenou vlastností matcha je schopnost zrychlit metabolismus a pálit tuky o 30-40 % rychleji. Když si ušejkujete porci matcha před cvičením, při sportovní aktivitě spálíte více energie. Harmony je náš malý zelený zázrak.
Teofylin v matcha tyto vedlejší účinky nemá a je tak ohleduplnější k lidskému organismu. Jak kombinovat matcha a kávu? Tyto dva typy kofeinu mají na lidské tělo odlišný vliv. Proto raději doporučujeme vyhnout se konzumaci kávy a matcha v rychlém sledu po sobě. Nejlepší kombinací je například jedna porce matcha po ránu a šálek kávy po obědě.Proč pít Bio Matcha Tea Harmony?
- umí až o 40 % zrychlit spalování
- dodá až 6 hodin energie
- podporuje soustředění a dobrou náladu
- 10x silnější než běžný zelený čaj
- skvěle chutná samotný

V  čaji matcha najdeme:
- vitamíny A, C, E,
- jako v jediném čaji také zhruba 30 % vlákniny
- očistné antioxidanty, stavební kameny tělesných buněk (aminokyseliny),
- čajový kofein, který nás nabíjí energií na 3-6 hodin,
- L-theanin nám pomáhá soustředit se, zklidňuje mysl, podporuje paměť a vyplavuje hormony
- štěstí – dopamin a serotonin

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů matcha (2 až 3 porce Harmony). Těhotné, kojící a děti jen 2 gramy denně.